Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Różaniec w intencji ustania...: Bazylika Najświętsz... Oglądaj teraz

Kościół św. Bartłomieja Apostoła, Bronisław

Adres: Bronisław 28, Bronisław
Adres:
Bronisław 28, Bronisław
+48 54 285 00 54 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii św. Bartłomieja Apostoła, Bronisław

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół św. Bartłomieja Apostoła, Bronisław

godz. 9:00, 11:30, 16:30

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół św. Bartłomieja Apostoła, Bronisław

godz. 16:00 (obowiązuje w okresie od grudnia do lutego włącznie), 16:30 (obowiązuje tylko w listopadzie), 17:00 (obowiązuje w marcu i październiku), 18:00 (obowiązuje od kwietnia do września włącznie)

1. Kościół św. Bartłomieja Apostoła - dokładny adres

Kościół św. Bartłomieja Apostoła znajduje się w miejscowości Bronisław, przy ulicy Bronisław 28. Jest to jedna z najstarszych świątyń w okolicy, która ma bogatą historię i jest ważnym miejscem kultu dla lokalnej społeczności.

2. Kościół św. Bartłomieja Apostoła - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Kościołem św. Bartłomieja Apostoła w Bronisławiu, można zadzwonić pod numer telefonu 542850054. Przyjmowane są zarówno telefony dotyczące spraw organizacyjnych, jak i zapytania dotyczące mszy świętych, sakramentów czy innych spraw parafialnych.

3. Kościół św. Bartłomieja Apostoła - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W Kościele św. Bartłomieja Apostoła w Bronisławiu odprawiane są regularnie msze święte zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Poniżej przedstawiamy godziny mszy świętych:

- Niedziele:
- Poranna msza święta: godzina 8:00
- Msza święta dla dzieci: godzina 10:00
- Msza święta wieczorna: godzina 18:00
- Święta:
- Poranna msza święta: godzina 9:00
- Msza święta wieczorna: godzina 17:00
- Dni powszednie:
- Poranna msza święta: godzina 7:00
- Msza święta wieczorna: godzina 18:30

4. Kościół św. Bartłomieja Apostoła - terminy spowiedzi świętych

Warto zaznaczyć, że godziny mszy świętych mogą ulec zmianie, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualny harmonogram na stronie internetowej parafii lub skontaktować się z Kościołem.

W Kościele św. Bartłomieja Apostoła w Bronisławiu istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Terminy spowiedzi są ustalane regularnie i ogłaszane w parafii. W celu uzyskania informacji na temat terminów spowiedzi, warto skontaktować się z Kościołem pod podanym wcześniej numerem telefonu.

Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Bronisławiu to ważne miejsce dla lokalnej społeczności, które pełni funkcję duchową i kulturową. Jest to miejsce, gdzie wierni mogą uczestniczyć w mszach świętych, przyjmować sakramenty i rozwijać swoją wiarę.

Mapa dojazdu

Informator

Papieskie Błogosławieństwo: kto może otrzymać, ile kosztuje, gdzie zamówić? Papieskie Błogosławieństwo: kto może otrzymać, ile kosztuje, gdzie zamówić?
Kto i z jakich okazji może otrzymać imienne Błogosławieństwo Papieskie? Ile ono kosztuje? Gdzie je zamówić i ile trzeba czekać na dokument? Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące błogosławieństwa apostolskiego udziela...
Co to jest sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika - czym się różnią? Co to jest sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika - czym się różnią?
Sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika – wszystkie te miejsca są miejscami świętymi, przeznaczonymi do kultu Bożego. Co je zatem różni, jak je rozpoznać?Zgodnie z definicją podaną przez Kodeks Prawa Kanonicznego sanktuarium to kościół albo inne m...
Podziękowania komunijne dla księdza i katechetki Podziękowania komunijne dla księdza i katechetki
Składanie oficjalnych podziękowań może sprawić spory problem, zwłaszcza kiedy chodzi o dziękowanie osobie duchownej. Jakich zwrotów i sformułowań należy wówczas użyć? Jak rozpocząć taką wypowiedź i jak ją zakończyć? Czego życzyć? Pytań i wątpliwoś...
Co oznaczają kolory szat liturgicznych? Kiedy obowiązują? Co oznaczają kolory szat liturgicznych? Kiedy obowiązują?
W Kościele katolickim do kanonu kolorów liturgicznych należą: biały, czerwony, zielony, fioletowy, czarny i różowy. Co symbolizują poszczególne barwy? Kiedy obowiązują? Dlaczego czasami kapłani zakładają złote oraz srebrne szaty? Odpowiedzi na te ...
Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną? Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną?
Każdy katolik zobowiązany jest do udziału w niedzielnej Eucharystii, nie wszyscy jednak pojawiają się tego dnia w kościele. Powodów nieobecności na Mszy Świętej może być nieskończenie wiele. Czasami ta absencja wynika z lenistwa i zaniedbania, ale...
Czy praca na czarno jest grzechem? Czy praca na czarno jest grzechem?
Czy praca na czarno jest grzechem? Trudno powiedzieć. Kościół nigdy bowiem nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie, co znajduje odzwierciedlenie w wielości interpretacji i wielości opinii.Jeżeli zajrzymy do Katechizmu Kościoła Katolickiego,...
Zobacz więcej

Msze Święte w okolicy Kościół św. Bartłomieja Apostoła

Msze Radziejów Msze Byczyna Msze Sędzin Msze Pieranie Msze Chełmce Msze Chlewiska Msze Brudnia Msze Kruszwica

Msze święte w kościele św. Bartłomieja Apostoła w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie