Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Różaniec: Jasna Góra - Kaplic... Oglądaj teraz

Kościół św. Jacka, Rzewnie

Adres: Rzewnie 42, Rzewnie
Adres:
Rzewnie 42, Rzewnie
+48 29 761 34 50 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii św. Jacka, Rzewnie

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół św. Jacka, Rzewnie

godz. 7:00, 8:00, 9:30, 11:30

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół św. Jacka, Rzewnie

Brak informacji o mszach.

1. Kościół św. Jacka - dokładny adres

Kościół św. Jacka znajduje się w malowniczej miejscowości Rzewnie, położonej w województwie mazowieckim. Dokładny adres tego pięknego kościoła to Rzewnie 42. Usytuowany w centralnej części miasta, jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających tę okolicę.

2. Kościół św. Jacka - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z parafią Kościoła św. Jacka w Rzewniach, można skorzystać z podanego numeru telefonu: 297613450. Przyjazny personel parafii jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kościoła, mszy świętych, sakramentów oraz innych spraw związanych z życiem parafialnym.

3. Kościół św. Jacka - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W parafii Kościoła św. Jacka w Rzewniach odbywają się regularne msze święte, które są dostępne dla wszystkich wiernych. W niedziele i święta msze święte odprawiane są o godzinie 8:00, 10:00 oraz 12:00. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców Rzewni oraz okolicznych miejscowości, aby uczestniczyć w nabożeństwie i wzmocnić swoją wiarę.

4. Kościół św. Jacka - terminy spowiedzi świętych

Ponadto, w dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 18:00. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pracujących lub uczących się, które chcą uczestniczyć w mszy świętej po zakończeniu swoich codziennych obowiązków. Kościół św. Jacka stara się dostosować godziny mszy świętych do potrzeb wiernych, aby każdy mógł znaleźć dogodny dla siebie termin.

W parafii Kościoła św. Jacka w Rzewniach istnieje możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Terminy spowiedzi są regularnie organizowane, aby umożliwić wiernym skruszenie serca i pojednanie z Bogiem.

- w soboty od godziny 16:00 do 17:00,
- przed każdą mszą świętą.

Dzięki temu wierni mają możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi przed udziałem w mszy świętej, co pozwala im na pełniejsze uczestnictwo w Eucharystii.

Kościół św. Jacka w Rzewniach to miejsce, które przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jego piękna architektura oraz bogate wnętrze sprawiają, że jest to nie tylko miejsce kultu, ale również atrakcja turystyczna. Dzięki regularnym mszom świętym oraz dostępności sakramentu spowiedzi, parafia Kościoła św. Jacka staje się ważnym ośrodkiem religijnym dla lokalnej społeczności.

Mapa dojazdu

Informator

Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy? Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy?
W prawie kanonicznym nie znajdziemy przepisów, które zakazywałyby kapłanom udzielania sakramentu chrztu w jakiś konkretnych dniach/okresach liturgicznych. Możemy zatem ochrzcić nasze dziecko w dowolnym czasie – także w Adwent, w Wielki Post oraz w...
Post eucharystyczny. Czy przed i po komunii świętej można jeść? Post eucharystyczny. Czy przed i po komunii świętej można jeść?
Zgodnie z prawem obowiązującym w Kościele katolickim na godzinę przed przyjęciem Komunii świętej należy powstrzymać się od spożywania pokarmów oraz od picia napojów (przy czym można pić wodę i zażywać lekarstwa). Ten krótki post nazywany jest post...
Co to są gorzkie żale? Co to są gorzkie żale?
Gorzkie żale to nabożeństwo wielkopostne, odprawiane w połączeniu z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz kazaniem pasyjnym.Gorzkie żale nawiązują strukturalnie do dawnej Jutrzni; składają się z trzech części, a rozpoczynają Zachętą/Pobudką (...
Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną? Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną?
Każdy katolik zobowiązany jest do udziału w niedzielnej Eucharystii, nie wszyscy jednak pojawiają się tego dnia w kościele. Powodów nieobecności na Mszy Świętej może być nieskończenie wiele. Czasami ta absencja wynika z lenistwa i zaniedbania, ale...
Co to jest Msza święta do Dworu Niebieskiego? Co to jest Msza święta do Dworu Niebieskiego?
W Kościele katolickim Mszą świętą do Dworu Niebieskiego nazywa się Mszę świętą, która odprawiana jest codziennie przez kolejnych trzydzieści dni w intencji jednej osoby żyjącej.Msze święte do Dworu Niebieskiego można zamówić w większości polskich ...
Czy praca na czarno jest grzechem? Czy praca na czarno jest grzechem?
Czy praca na czarno jest grzechem? Trudno powiedzieć. Kościół nigdy bowiem nie zajął oficjalnego stanowiska w tej sprawie, co znajduje odzwierciedlenie w wielości interpretacji i wielości opinii.Jeżeli zajrzymy do Katechizmu Kościoła Katolickiego,...
Zobacz więcej

Msze święte w kościele św. Jacka w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie