Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres

Kościół Św. Wawrzyńca, Borów Wielki

Adres: Borów Wielki 56, Borów Wielki
Adres:
Borów Wielki 56, Borów Wielki
+48 68 388 89 15 Zadzwoń [email protected] [email protected] Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Św. Wawrzyńca, Borów Wielki

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Św. Wawrzyńca, Borów Wielki

godz. 9:00 (Siecieborzyce), 11:00, 13:00 (Siecieborzyce)

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Św. Wawrzyńca, Borów Wielki

godz. 17:00 (soboty)

1. Kościół Św. Wawrzyńca - dokładny adres

Kościół Św. Wawrzyńca znajduje się w miejscowości Borów Wielki, przy ulicy Borów Wielki 56. Jest to jedna z najstarszych świątyń w okolicy, o bogatej historii i pięknej architekturze. Kościół jest łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców miejscowości, jak i dla przyjezdnych, ze względu na swoje centralne położenie.

- Numer telefonu: 683888915
- Adres e-mail: [email protected]

2. Kościół Św. Wawrzyńca - dane kontaktowe

W Kościele Św. Wawrzyńca w Borowie Wielkim odprawiane są regularnie msze święte, zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Oto godziny mszy świętych w parafii:

- Niedziele i święta:
- Poranna msza święta: godzina 8:00
- Msza święta dla dzieci: godzina 10:00
- Msza święta wieczorna: godzina 18:00
- Dni powszednie:
- Poranna msza święta: godzina 7:00
- Msza święta wieczorna: godzina 18:00

3. Kościół Św. Wawrzyńca - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

Warto zaznaczyć, że godziny mszy świętych mogą ulec zmianie, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualny harmonogram na stronie internetowej parafii lub skontaktować się bezpośrednio z biurem parafialnym.

4. Kościół Św. Wawrzyńca - terminy spowiedzi świętych

W Kościele Św. Wawrzyńca w Borowie Wielkim istnieje możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Parafia regularnie organizuje terminy spowiedzi, aby umożliwić wiernym skruszenie serca i pojednanie z Bogiem. Terminy spowiedzi świętych są następujące:

- W niedziele i święta: przed każdą mszą świętą
- W dni powszednie: przed poranną mszą świętą oraz przed wieczorną mszą świętą

W przypadku pilnych potrzeb, można również umówić się na spowiedź indywidualną z księdzem proboszczem. Wystarczy skontaktować się z biurem parafialnym i umówić dogodny termin.

Kościół Św. Wawrzyńca w Borowie Wielkim to miejsce, które przyciąga zarówno wiernych, jak i turystów zainteresowanych historią i architekturą sakralną. Dzięki swojej centralnej lokalizacji, pięknej oprawie i bogatej ofercie duchowej, jest ważnym punktem życia religijnego w okolicy.

Mapa dojazdu

Informator

Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy? Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy?
W prawie kanonicznym nie znajdziemy przepisów, które zakazywałyby kapłanom udzielania sakramentu chrztu w jakiś konkretnych dniach/okresach liturgicznych. Możemy zatem ochrzcić nasze dziecko w dowolnym czasie – także w Adwent, w Wielki Post oraz w...
Roraty online Roraty online
Roraty to poranne msze św. w okresie adwentu, skierowane ku czci Najświętszej Maryi Panny. W większości kościołów odprawiane są między godziną 6:00 a 7:00, jednak w niektórych parafiach praktykuje się tzw. roraty wieczorne. Transmisje onlineŚwiąty...
Papieskie Błogosławieństwo: kto może otrzymać, ile kosztuje, gdzie zamówić? Papieskie Błogosławieństwo: kto może otrzymać, ile kosztuje, gdzie zamówić?
Kto i z jakich okazji może otrzymać imienne Błogosławieństwo Papieskie? Ile ono kosztuje? Gdzie je zamówić i ile trzeba czekać na dokument? Poniżej odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące błogosławieństwa apostolskiego udziela...
Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu? Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu?
Obowiązujące w Kościele katolickim prawo kanoniczne nie zabrania duchownym pełnienia funkcji chrzestnego tudzież świadka.Tym samym ksiądz może być zarówno rodzicem chrzestnym, jak i świadkiem bierzmowania bądź świadkiem na ślubie, o ile zakazu peł...
Czy komunia święta jest obowiązkowa? Czy komunia święta jest obowiązkowa?
Zgodnie z przepisami kościelnymi każdy katolik powinien przystąpić do Eucharystii chociaż raz w roku. Obowiązek ten nakłada na wiernych prawo kanoniczne i dotyczy wszystkich osób, które pierwszą komunię już mają za sobą: Każdy wierny po przyjęciu ...
Tajemnica spowiedzi - na czym polega, czy zawsze obowiązuje? Tajemnica spowiedzi - na czym polega, czy zawsze obowiązuje?
W Kościele katolickim szafarza sakramentu pokuty obowiązuje bezwzględna tajemnica sakramentalna. Spowiednik nie może zatem nikomu wyjawić grzechów penitenta.Zgodnie z prawem kościelnym tajemnica sakramentalna nie podlega dyskusji – obowiązuje abso...
Zobacz więcej

Msze święte w kościele Św. Wawrzyńca w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie