Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Msza święta na żywo - online: Bazylika Bożego Mił... Oglądaj teraz

Kościół Matki Boskiej Różańcowej, Sumowo

Adres: Sumowo 31, Sumowo
Adres:
Sumowo 31, Sumowo
+48 69 824 15 67 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Matki Boskiej Różańcowej, Sumowo

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Matki Boskiej Różańcowej, Sumowo

godz. 9:00, 11:00, 18:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Matki Boskiej Różańcowej, Sumowo

godz. 16:30

1. Kościół Matki Boskiej Różańcowej - dokładny adres

Kościół Matki Boskiej Różańcowej w miejscowości Sumowo to jedno z najważniejszych miejsc kultu religijnego w okolicy. Znajduje się on pod adresem Sumowo 31, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających to malownicze miejsce.

2. Kościół Matki Boskiej Różańcowej - dane kontaktowe

Jeśli chodzi o dane kontaktowe, można skontaktować się z parafią pod numerem telefonu 698241567. Przyjazny personel parafii jest zawsze gotowy do udzielenia informacji oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące Kościoła Matki Boskiej Różańcowej.

3. Kościół Matki Boskiej Różańcowej - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W parafii Kościoła Matki Boskiej Różańcowej odbywają się regularne msze święte. W niedziele i święta msze święte odprawiane są o godzinie 8:00, 10:00 oraz 12:00. Natomiast w dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 18:00. Dzięki temu wierni mają możliwość uczestniczenia w nabożeństwach w dogodnych dla siebie godzinach.

4. Kościół Matki Boskiej Różańcowej - terminy spowiedzi świętych

Ważnym elementem życia religijnego jest również sakrament spowiedzi świętej. Parafia Kościoła Matki Boskiej Różańcowej organizuje regularne terminy spowiedzi, aby wierni mogli oczyszczać swoje dusze i zbliżać się do Boga. Terminy spowiedzi świętych są ogłaszane na stronie internetowej parafii oraz na tablicy ogłoszeń w kościele. Dzięki temu wierni mają możliwość przygotowania się do sakramentu spowiedzi i skorzystania z niego w wyznaczonym terminie.

Kościół Matki Boskiej Różańcowej w miejscowości Sumowo jest miejscem, w którym wierni mogą znaleźć spokój i bliskość Boga. Jego piękna architektura oraz malownicze położenie sprawiają, że jest to również popularne miejsce dla turystów, którzy chcą odwiedzić to urokliwe miejsce. Parafia Kościoła Matki Boskiej Różańcowej dba o to, aby każdy czuł się mile widziany i mógł znaleźć w tym miejscu duchowe wsparcie oraz otuchę.

Warto odwiedzić Kościół Matki Boskiej Różańcowej w miejscowości Sumowo, zarówno dla uczestnictwa w mszach świętych, jak i dla kontemplacji i modlitwy. To miejsce, w którym można znaleźć wytchnienie od codziennych trosk i zbliżyć się do Boga.

Mapa dojazdu

Informator

Co to jest sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika - czym się różnią? Co to jest sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika - czym się różnią?
Sanktuarium, kaplica, katedra, bazylika – wszystkie te miejsca są miejscami świętymi, przeznaczonymi do kultu Bożego. Co je zatem różni, jak je rozpoznać?Zgodnie z definicją podaną przez Kodeks Prawa Kanonicznego sanktuarium to kościół albo inne m...
Czym różni się kościół rzymskokatolicki od grekokatolickiego? Czym różni się kościół rzymskokatolicki od grekokatolickiego?
Czym się różni Kościół rzymskokatolicki od Kościoła greckokatolickiego? Obrządkiem i tradycją, ale nie prawdami wiary.Kościół greckokatolicki powstał na terenie Rzeczypospolitej Obojga Narodów na skutek zawarcia unii brzeskiej w 1596 r. między hie...
Na czym polega nowenna? Na czym polega nowenna?
Nowenna (łac. novem – dziewięć) to w liturgii Kościoła katolickiego nabożeństwo, które odprawia się tradycyjnie przez dziewięć kolejnych dni przed większym świętem bądź uroczystością, np. Święto Miłosierdzia Bożego poprzedza nowenna do Miłosierdzi...
Tradycje wigilijne w Polsce. Co symbolizują: 12 potraw wigilijnych, sianko, wolne miejsce przy stole, opłatek, pierwsza gwiazdka? Tradycje wigilijne w Polsce. Co symbolizują: 12 potraw wigilijnych, sianko, wolne miejsce przy stole, opłatek, pierwsza gwiazdka?
Czego symbolem jest „pierwsza gwiazdka”? Jak wygląda menu wigilijne w większości polskich domów? Co oznacza sianko pod obrusem? Dlaczego i dla kogo zostawiamy wolne miejsce przy stole? Skąd wziął się zwyczaj dzielenia się opłatkiem? Zapraszamy ser...
Co to jest Msza wotywna? Co to jest Msza wotywna?
W Kościele katolickim Msze wotywne należą do tzw. Mszy okolicznościowych, które są odprawiane ze szczególnej okazji bądź w odpowiedzi na różne potrzeby wiernych niezależnie od formularza mszalnego obowiązującego w danym dniu liturgicznym.Msze woty...
Co to są godzinki? Co to są godzinki?
Godzinkami nazywa się modlitwę, które swoją strukturą przypomina Liturgię Godzin, tj. składa się z jutrzni (do odmawiania o świcie), modlitw w ciągu dnia (prymy, tercji, seksty, nony), nieszporów (do odmawiania wieczorem) oraz komplety (do odmówie...
Zobacz więcej

Msze Święte w okolicy Kościół Matki Boskiej Różańcowej

Msze Sumowo Msze Sośno Msze Bobrowo Msze Żmijewo Msze Ciche Msze Górale Msze Kruszyny Msze Brodnica

Msze święte w kościele Matki Boskiej Różańcowej w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie