Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Godzinki ku czci Niepokalan...: Jasna Góra - Kaplic... Oglądaj teraz

Kościół Świętej Trójcy, Świątkowo

Adres: Świątkowo 58, Świątkowo
Adres:
Świątkowo 58, Świątkowo
+48 52 302 91 59 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Świętej Trójcy, Świątkowo

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Świętej Trójcy, Świątkowo

godz. 9:00, 11:00, 17:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Świętej Trójcy, Świątkowo

Brak informacji o mszach.

1. Kościół Świętej Trójcy - dokładny adres

Kościół Świętej Trójcy znajduje się w malowniczej miejscowości Świątkowo, położonej w województwie wielkopolskim. Dokładny adres tego pięknego kościoła to Świątkowo 58.

2. Kościół Świętej Trójcy - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z parafią Kościoła Świętej Trójcy w Świątkowie, można zadzwonić pod numer telefonu 523029159. Przyjazny personel parafii jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić niezbędnych informacji.

3. Kościół Świętej Trójcy - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W Kościele Świętej Trójcy w Świątkowie odbywają się regularne msze święte, zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Parafia oferuje wiele różnych terminów, aby umożliwić wiernym uczestnictwo w nabożeństwach.

4. Kościół Świętej Trójcy - terminy spowiedzi świętych

W niedziele i święta msze święte odbywają się o godzinie 7:00, 9:00, 11:00 oraz 18:00. Jest to doskonała okazja dla mieszkańców Świątkowa i okolicznych miejscowości, aby uczestniczyć w nabożeństwie w dogodnym dla siebie czasie.

W dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 7:00 oraz 18:00. Ta elastyczność pozwala wiernym na uczestnictwo w mszach świętych nawet w trakcie tygodniowego zabiegania.

Kościół Świętej Trójcy w Świątkowie zapewnia również możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Parafia oferuje regularne terminy, aby wierni mogli skorzystać z sakramentu pojednania.

- w niedziele i święta: przed każdą Mszą Świętą,
- w dni powszednie: przed Mszą Świętą wieczorną.

Dzięki temu wierni mają możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej zarówno w weekendy, jak i w trakcie tygodnia, dostosowując to do swojego harmonogramu.

Kościół Świętej Trójcy w Świątkowie to miejsce, gdzie wierni mogą znaleźć duchowe wsparcie i uczestniczyć w nabożeństwach. Dzięki dogodnym godzinom mszy świętych oraz elastycznym terminom spowiedzi świętych, parafia stara się sprostać potrzebom swoich parafian. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego pięknego kościoła i skorzystania z duchowego bogactwa, jakie oferuje.

Mapa dojazdu

Informator

Kto może być świadkiem na ślubie kościelnym Kto może być świadkiem na ślubie kościelnym
Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Kościele katolickim obecność dwóch świadków jest konieczna do ważnego zawarcia małżeństwa. Mówi o tym kanon 1108 Kodeksu Prawa Kanonicznego.Jednocześnie w żadnych dokumentach nie ma mowy o wymogach, jakie miał...
Co to jest bierzmowanie? Co to jest bierzmowanie?
Bierzmowanie jest jednym z trzech sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego; sakramentem dopełniającym, pogłębiającym łaskę chrztu, który wierni Kościoła rzymskokatolickiego mają obowiązek przyjąć w odpowiednim czasie (mówi o tym m.in. kan. 890...
Kto może zostać katechetą? Kto może zostać katechetą?
Zgodnie z konkordatem zawartym pomiędzy Stolicą Apostolską i Polską w 1993 r. nauczyciele religii muszą posiadać stosowne upoważnienie (miss canonica) od biskupa diecezjalnego, aby móc uczyć w szkole (mówi o tym art. 12 ust. 3). W tej samej ustawi...
Kogo i kiedy obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych? Kogo i kiedy obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych?
Zgodnie z prawem kanonicznym wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje w Kościele katolickim wszystkich wiernych, którzy ukończyli 14 rok życia. Wstrzemięźliwość trzeba zachować w Środę Popielcową, w Wielki Piątek oraz we wszystkie pozostał...
Czym się różni kościół zielonoświątkowy od katolickiego? Czym się różni kościół zielonoświątkowy od katolickiego?
Ruch zielonoświątkowy, zwany także pentekostalnym, powstał w Stanach Zjednoczonych na początku XX wieku. Zaliczany jest do nurtu protestantyzmu ewangelikalnego.Nazwa „pentekostalizm” pochodzi od greckiego słowa pentekoste, czyli „pięćdziesiąt” i n...
Kiedy nieobecność na mszy jest usprawiedliwiona? Kiedy nieobecność na mszy jest usprawiedliwiona?
W niedzielę oraz w dni świąteczne nakazane wierni Kościoła katolickiego są zobowiązani do uczestniczenia we Mszy Świętej oraz do powstrzymania się od prac niekoniecznych. (KPK, kan. 1247).Przypominamy, że w Polsce świętami nakazanymi są obecnie:• ...
Zobacz więcej

Msze święte w kościele Świętej Trójcy w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie