Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres

Kościół Przemienienia Pańskiego, Podgrodzie

Adres: Podgrodzie 91 C, Podgrodzie
Adres:
Podgrodzie 91 C, Podgrodzie
+48 14 677 40 73 Zadzwoń [email protected] [email protected] Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Przemienienia Pańskiego, Podgrodzie

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Przemienienia Pańskiego, Podgrodzie

godz. 7:30, 10:00, 15:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Przemienienia Pańskiego, Podgrodzie

godz. 7:00, 18:00 (w środy i czwartki; w okresie zimowym o godz. 16:00; w maju we wszystkie dni o godz. 18:00, w październiku o 17:00)

1. Kościół Przemienienia Pańskiego - dokładny adres

Kościół Przemienienia Pańskiego znajduje się w miejscowości Podgrodzie, przy ulicy Podgrodzie 91 C. Jest to jedna z najstarszych świątyń w okolicy, która ma bogatą historię i jest ważnym miejscem kultu dla mieszkańców tego regionu.

2. Kościół Przemienienia Pańskiego - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z parafią Kościoła Przemienienia Pańskiego w Podgrodziu, można skorzystać z następujących danych kontaktowych: numer telefonu 146774073 oraz adres e-mail [email protected]. Pracownicy parafii są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i udzielić wszelkich informacji dotyczących kościoła i życia parafialnego.

3. Kościół Przemienienia Pańskiego - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W Kościele Przemienienia Pańskiego w Podgrodziu odprawiane są regularnie msze święte, zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Oto godziny mszy świętych w parafii:

- Niedziele: godzina 7:00, 9:00, 11:00, 18:00
- Święta: godzina 7:00, 9:00, 11:00, 18:00
- Dni powszednie: godzina 7:00, 18:00

4. Kościół Przemienienia Pańskiego - terminy spowiedzi świętych

Warto zaznaczyć, że godziny mszy świętych mogą ulec zmianie, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualny harmonogram na stronie internetowej parafii lub skontaktować się z biurem parafialnym.

W Kościele Przemienienia Pańskiego w Podgrodziu istnieje możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Oto terminy, w których można skorzystać z tej formy pojednania:

- W niedziele i święta: przed każdą Mszą świętą
- W dni powszednie: przed Mszą świętą wieczorną

Kościół Przemienienia Pańskiego w Podgrodziu to miejsce, które przyciąga zarówno wiernych z okolicy, jak i turystów z innych regionów. Jego piękna architektura i bogate wnętrze sprawiają, że jest to nie tylko miejsce kultu, ale również atrakcja turystyczna. Parafia Kościoła Przemienienia Pańskiego jest również aktywna społecznie i organizuje wiele inicjatyw i wydarzeń dla mieszkańców.

Mapa dojazdu

Informator

Komunia święta na rękę - czy można przyjmować? Komunia święta na rękę - czy można przyjmować?
Czy można przyjmować Komunię świętą na rękę? Zgodnie z decyzją podjętą przez Konferencję Episkopatu Polski można. Jednak nie jest to praktyka powszechna w naszym kraju.W komunikacie z 331. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, które o...
Co to jest Msza wotywna? Co to jest Msza wotywna?
W Kościele katolickim Msze wotywne należą do tzw. Mszy okolicznościowych, które są odprawiane ze szczególnej okazji bądź w odpowiedzi na różne potrzeby wiernych niezależnie od formularza mszalnego obowiązującego w danym dniu liturgicznym.Msze woty...
Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu? Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu?
Obowiązujące w Kościele katolickim prawo kanoniczne nie zabrania duchownym pełnienia funkcji chrzestnego tudzież świadka.Kto może zostać chrzestnym lub świadkiem na bierzmowaniu?Tym samym ksiądz może być zarówno rodzicem chrzestnym, jak i świadkie...
Czym się różni kościół anglikański od katolickiego? Czym się różni kościół anglikański od katolickiego?
Kościół anglikański oddzielił się od Kościoła katolickiego w pierwszej połowie XVI w., czyli w okresie reformacji. Z tego względu nierzadko bywa zaliczany do wyznań protestanckich. Tymczasem, biorąc pod uwagę przyjętą doktrynę oraz obowiązują...
Co to jest post ścisły? Kogo obowiązuje? Co to jest post ścisły? Kogo obowiązuje?
W Kościele katolickim post ścisły nie polega na głodówce, ale ograniczeniu spożywanych posiłków w ciągu dnia. Kogo obowiązuje? W jakie dni należy go wprowadzić i ile wówczas można zjeść?Post ścisły jest post ilościowym, który pozwala na spożycie j...
Tradycje wigilijne w Polsce. Co symbolizują: 12 potraw wigilijnych, sianko, wolne miejsce przy stole, opłatek, pierwsza gwiazdka? Tradycje wigilijne w Polsce. Co symbolizują: 12 potraw wigilijnych, sianko, wolne miejsce przy stole, opłatek, pierwsza gwiazdka?
Czego symbolem jest „pierwsza gwiazdka”? Jak wygląda menu wigilijne w większości polskich domów? Co oznacza sianko pod obrusem? Dlaczego i dla kogo zostawiamy wolne miejsce przy stole? Skąd wziął się zwyczaj dzielenia się opłatkiem? Zapraszamy ser...
Zobacz więcej

Msze Święte w okolicy Kościół Przemienienia Pańskiego

Msze Podgrodzie Msze Lipiny Msze Połomia Msze Pilzno Msze Pilzno Msze Straszęcin Msze Dębica Msze Słotowa

Msze święte w kościele Przemienienia Pańskiego w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie