Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Msza Święta na żywo - online: Klasztor Benedyktyn... Oglądaj teraz

Kościół Matki Bożej Pocieszenia, Brzyska Wola

Adres: Brzyska Wola 202, Brzyska Wola
Adres:
Brzyska Wola 202, Brzyska Wola
+48 17 242 91 37 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Matki Bożej Pocieszenia, Brzyska Wola

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Matki Bożej Pocieszenia, Brzyska Wola

godz. 8:00, 11:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Matki Bożej Pocieszenia, Brzyska Wola

Brak informacji o mszach.

1. Kościół Matki Bożej Pocieszenia - dokładny adres

Kościół Matki Bożej Pocieszenia znajduje się w malowniczej miejscowości Brzyska Wola, położonej w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. Dokładny adres tego pięknego kościoła to Brzyska Wola 202.

2. Kościół Matki Bożej Pocieszenia - dane kontaktowe

Jeśli chcielibyście skontaktować się z parafią Kościoła Matki Bożej Pocieszenia, możecie to zrobić pod numerem telefonu 172429137. Przyjazny personel parafii jest gotowy odpowiedzieć na Wasze pytania i udzielić wszelkich informacji.

3. Kościół Matki Bożej Pocieszenia - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W Kościele Matki Bożej Pocieszenia w Brzyskiej Woli odbywają się regularne msze święte, które są otwarte dla wszystkich wiernych. W niedziele i święta msze święte odprawiane są o godzinie 8:00, 10:00 oraz 12:00. Dodatkowo, w dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 18:00.

4. Kościół Matki Bożej Pocieszenia - terminy spowiedzi świętych

W parafii Kościoła Matki Bożej Pocieszenia istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Terminy spowiedzi są regularne i dostępne dla wszystkich wiernych. Spowiedź święta odbywa się w soboty od godziny 16:00 do 17:00 oraz przed każdą Mszą świętą. Jest to doskonała okazja do skruchy i pojednania z Bogiem.

Kościół Matki Bożej Pocieszenia w Brzyskiej Woli jest miejscem, w którym wierni mogą znaleźć pocieszenie i duchowe wsparcie. To piękne miejsce kultu, które przyciąga zarówno mieszkańców Brzyskiej Woli, jak i pielgrzymów z innych miejscowości. Kościół jest otwarty dla wszystkich, którzy pragną spotkać się z Bogiem i modlić się w ciszy i skupieniu.

Architektura kościoła jest imponująca. Wzniesiony w stylu gotyckim, z pięknymi witrażami i rzeźbami, Kościół Matki Bożej Pocieszenia zachwyca swoją estetyką i atmosferą. Wnętrze kościoła jest przestronne i pełne pięknych detali, które dodają mu uroku i wyjątkowości.

Parafia Kościoła Matki Bożej Pocieszenia organizuje również wiele innych wydarzeń religijnych i społecznych. Są to między innymi rekolekcje, koncerty chóralne, spotkania modlitewne oraz różnego rodzaju akcje charytatywne. Parafia jest aktywna i zaangażowana w życie społeczności lokalnej, starając się pomagać potrzebującym i budować więzi międzyludzkie.

Kościół Matki Bożej Pocieszenia w Brzyskiej Woli to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko ze względów religijnych, ale również ze względu na jego piękno i atmosferę. To miejsce, w którym można znaleźć spokój i wyciszenie, a także spotkać się z Bogiem i modlić się w intymności.

Mapa dojazdu

Informator

Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy? Czy można chrzcić dziecko podczas Adwentu, Wielkiego Postu, Wielkanocy?
W prawie kanonicznym nie znajdziemy przepisów, które zakazywałyby kapłanom udzielania sakramentu chrztu w jakiś konkretnych dniach/okresach liturgicznych. Możemy zatem ochrzcić nasze dziecko w dowolnym czasie – także w Adwent, w Wielki Post oraz w...
Czy na ślubie muszą być świadkowie? Czy na ślubie muszą być świadkowie?
Zgodnie z prawem obowiązującym w Kościele katolickim obecność dwóch świadków na ślubie jest konieczna. Stanowi bowiem o tym, czy małżeństwo zostało ważnie zawarte:Tylko te małżeństwa są ważne, które zostają zawarte wobec asystującego miejscowego o...
Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego? Jak odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego?
Koronka Miłosierdzia Bożego to modlitwa, którą Jezus przekazał św. Siostrze Faustynie Kowalskiej w prywatnym objawieniu 13-14 września 1935 r. Można ją odmawiać w każdym czasie, chociaż zwyczajowo czyni się to o godzinie 15:00 (jest to godzina, w ...
Katechezy przedmałżeńskie - na czym polegają, czy są obowiązkowe? Katechezy przedmałżeńskie - na czym polegają, czy są obowiązkowe?
Zgodnie z obowiązującymi przepisami kanonicznymi duszpasterze mają obowiązek osobistego przygotowania narzeczonych (w języku prawniczym: nupturientów) do zawarcia małżeństwa (KPK, kan. 1063.2).W adhortacji „Familiaris Consortio” z 1981 r. papież J...
Grzech ciężki i lekki - co to jest? Jak je odróżnić? Grzech ciężki i lekki - co to jest? Jak je odróżnić?
„Grzech jest wykroczeniem przeciw rozumowi, prawdzie, prawemu sumieniu; jest brakiem prawdziwej miłości względem Boga i bliźniego z powodu niewłaściwego przywiązania do pewnych dóbr. Rani on naturę człowieka i godzi w ludzką solidarność.” (Katechi...
Co to jest Msza konwentualna? Co to jest Msza konwentualna?
W Kościele katolickim msza konwentualna jest mszą świętą odprawianą przez pewne wspólnoty, stąd określa się ją również „mszą zgromadzenia”.W „Ogólnym wprowadzeniu do Mszału rzymskiego" czytamy, że: „chociaż dla tych Mszy nie przewiduje się żadnej ...
Zobacz więcej

Msze święte w kościele Matki Bożej Pocieszenia w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie