Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Twoje położenie: ustalam...

Kościół św. Marii Magdaleny, Bogatynia

Adres: Okólna 3, Bogatynia
Adres:
Okólna 3, Bogatynia
+48 75 778 42 19 Zadzwoń mariamagdalena-bogatynia.pl Witryna [email protected] [email protected] Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE
NIEDZIELE I ŚWIĘTA

godz. 8:00, 11:00, 17:00

DNI POWSZEDNIE

godz. 9:00 (obowiązuje tylko w soboty), 17:00 (nie obowiązuje we wtorki)

Mapa dojazdu

Informator

Kto może zostać katechetą?
Zgodnie z konkordatem zawartym pomiędzy Stolicą Apostolską i Polską w 1993 r. nauczyciele religii muszą posiadać stosowne upoważnienie (miss canonica) od biskupa diecezjalnego, aby móc uczyć w szkole (mówi o tym art. 12 ust. 3). W tej samej ustawi...
Czy post obowiązuje kobiety w ciąży?
W Kościele katolickim post obowiązuje w Środę Popielcową oraz w Wielki Piątek wszystkich wiernych, którzy znajdują się pomiędzy 18 a 60 rokiem życia. Wszystkich, czyli kobiety w ciąży również. Nakaz przestrzegania postu ścisłego, a także wstrzemię...
Czy przed chrztem świętym trzeba iść do spowiedzi?
Czy przed chrztem świętym trzeba iść do spowiedzi? Tak, chociaż w tym przypadku obowiązek wynika bardziej z przyjętego w Kościele katolickim zwyczaju, a nie z samych przepisów. Prawo kościelne nie zajmuje się bowiem bezpośrednio kwestią spowiedzi ...
Czy po spowiedzi trzeba zostać na Mszy Świętej?
Przychodzimy do kościoła, klękamy w konfesjonale, wyznajemy swoje winy, kapłan zadaje nam pokutę, udziela rozgrzeszenia i... co dalej? Czy po spowiedzi trzeba zostać na Mszy Świętej?W Kościele rzymskokatolickim nie ma żadnych przepisów, które nakł...
Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu?
Obowiązujące w Kościele katolickim prawo kanoniczne nie zabrania duchownym pełnienia funkcji chrzestnego tudzież świadka.Tym samym ksiądz może być zarówno rodzicem chrzestnym, jak i świadkiem bierzmowania bądź świadkiem na ślubie, o ile zakazu peł...
Czy chrzest może odbyć się w dniu powszednim?
Czy w Kościele katolickim można ochrzcić dziecko w dzień powszedni? Teoretycznie - tak, praktycznie – nie zawsze. W Kodeksie Prawa Kanonicznego w kanonie 856 znajduje się bowiem zapis: Chociaż chrzest może być udzielany w jakimkolwiek dniu, jednak...
Zobacz więcej

Miejscowości w okolicy

Bogatynia Porajów Żytawa Krzewina

Najpopularniejsze miasta

Warszawa Kraków Wrocław Poznań Gdańsk Zakopane

Msze święte w kościele św. Marii Magdaleny w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie