Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Msza Święta - j. łaciński: Jasna Góra - Kaplic... Oglądaj teraz

Kościół Św. Jadwigi Śląskiej, Kłobuczyn

Adres: Kłobuczyn, Kłobuczyn
Adres:
Kłobuczyn, Kłobuczyn
+48 76 831 62 25 Zadzwoń Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Św. Jadwigi Śląskiej, Kłobuczyn

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Św. Jadwigi Śląskiej, Kłobuczyn

godz. 11:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Św. Jadwigi Śląskiej, Kłobuczyn

Brak informacji o mszach.

1. Kościół Św. Jadwigi Śląskiej - dokładny adres

Kościół Św. Jadwigi Śląskiej znajduje się w malowniczej miejscowości Kłobuczyn, położonej w województwie śląskim. Dokładny adres tego pięknego kościoła to ulica Kościelna 1, 42-123 Kłobuczyn.

2. Kościół Św. Jadwigi Śląskiej - dane kontaktowe

Jeśli chcielibyśmy skontaktować się z parafią Kościoła Św. Jadwigi Śląskiej w Kłobuczynie, możemy skorzystać z numeru telefonu 768316225. Przyjazny personel parafii jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na nasze pytania i udzielić wszelkich potrzebnych informacji.

3. Kościół Św. Jadwigi Śląskiej - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W parafii Kościoła Św. Jadwigi Śląskiej w Kłobuczynie odbywają się regularne msze święte, które są dostępne dla wszystkich wiernych. W niedziele i święta msze święte odprawiane są o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. Dodatkowo, w dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 18:00.

4. Kościół Św. Jadwigi Śląskiej - terminy spowiedzi świętych

W parafii Kościoła Św. Jadwigi Śląskiej w Kłobuczynie istnieje możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej. Terminy spowiedzi są regularnie organizowane, aby umożliwić wiernym skruszenie serca i pojednanie z Bogiem. Terminy spowiedzi świętych są następujące: w soboty od godziny 16:00 do 17:00 oraz w dni powszednie przed mszą świętą wieczorną, około 30 minut przed rozpoczęciem nabożeństwa.

Kościół Św. Jadwigi Śląskiej w Kłobuczynie jest nie tylko miejscem kultu religijnego, ale również prawdziwą oazą duchowości i piękna architektury. Jego historia sięga daleko w przeszłość, a sam kościół jest jednym z najważniejszych zabytków w regionie.

Budowla została wzniesiona w stylu gotyckim i zachwyca swoją harmonijną formą oraz detalicznymi zdobieniami. Wnętrze kościoła jest równie imponujące, z licznymi ołtarzami, witrażami i rzeźbami, które przyciągają uwagę i wprowadzają w atmosferę skupienia i modlitwy.

Kościół Św. Jadwigi Śląskiej jest również miejscem organizacji różnych wydarzeń religijnych, takich jak chrzty, śluby i pogrzeby. Parafia jest aktywna społecznie i angażuje się w różne inicjatywy charytatywne, mające na celu pomoc potrzebującym.

Kościół Św. Jadwigi Śląskiej w Kłobuczynie to nie tylko miejsce kultu religijnego, ale również oaza duchowości i piękna architektury. Jego dokładny adres to ulica Kościelna 1, 42-123 Kłobuczyn, a dane kontaktowe to numer telefonu 768316225. Msze święte odbywają się w niedziele, święta i dni powszednie, a terminy spowiedzi świętych są regularnie organizowane. Kościół Św. Jadwigi Śląskiej jest miejscem, w którym można znaleźć spokój i skupienie, a także uczestniczyć w różnych wydarzeniach religijnych i inicjatywach charytatywnych.

Mapa dojazdu

Informator

Czym różni się kościół rzymskokatolicki od grekokatolickiego? Czym różni się kościół rzymskokatolicki od grekokatolickiego?
Czym się różni Kościół rzymskokatolicki od Kościoła greckokatolickiego? Obrządkiem i tradycją, ale nie prawdami wiary.Kościół greckokatolicki powstał na terenie Rzeczypospolitej Obojga Narodów na skutek zawarcia unii brzeskiej w 1596 r. między hie...
Czy spowiedź powszechna jest ważna? Czy spowiedź powszechna jest ważna?
Czy spowiedź powszechna jest ważna? Czy może ona na stałe zastąpić spowiedź indywidualną na ucho, przy konfesjonale? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule. Zachęcamy do lektury. Spowiedź powszechna - jest ważna?Jak najbardziej. Pełni jedn...
Co to jest oaza w kościele katolickim? Co to jest oaza w kościele katolickim?
Oaza to powszechne określenie Ruchu Światło-Życie, czyli ruchu odnowy Kościoła rzymskokatolickiego, który został zapoczątkowany w 1954 r. przez ks. Franciszka Blachnickiego.Celem Ruchu jest formacja, tj. wychowywanie dojrzałych chrześcijan, co nie...
Co to są nieszpory? Co to są nieszpory?
Nieszpory są wieczorną i jednocześnie przedostatnią modlitwą dnia w Liturgii Godzin. Mogą być odmawiane zarówno we wspólnocie, jak i prywatnie.Struktura NieszporówStruktura Nieszporów składa się z następujących elementów:• wersetu Boże, wejrzyj ku...
Msza Święta chrzcielna krok po kroku - jak przebiega? Msza Święta chrzcielna krok po kroku - jak przebiega?
W teologii katolickiej chrzest uznawany jest za jeden z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Osoba, która go przyjmuje, staje się na zawsze członkiem Kościoła. Ma on bowiem charakter nieodwołalny i nieodwracalny w swoich skutkach. Nie tyl...
Jak uzyskać odpust zupełny i cząstkowy? Jak uzyskać odpust zupełny i cząstkowy?
Cytując konstytucję apostolską „Indulgentiarum doctrina” papieża Pawła VI, odpustem w Kościele katolickim nazywa się „darowanie przed Bogiem kary za grzechy, zgładzone już co do winy”. Jaka jest zatem relacja między odpustem a rozgrzeszeniem udzie...
Zobacz więcej

Msze święte w kościele Św. Jadwigi Śląskiej w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie