Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres
Msza Święta na żywo - online: Sanktuarium Miłosie... Oglądaj teraz

Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego, Ziempniów

Adres: Ziempniów 87, Ziempniów
Adres:
Ziempniów 87, Ziempniów
+48 17 774 12 91 Zadzwoń [email protected] [email protected] Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Podwyżenia Krzyża Świętego, Ziempniów

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego, Ziempniów

godz. 7:00, 9:00, 10:30

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego, Ziempniów

godz. 6:30 (poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota), 18:00 (środa i piątek; w okresie zimowym o godz. 17:00, w wakacje o 19:00)

1. Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego - dokładny adres

Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego w miejscowości Ziempniów to jedno z najważniejszych miejsc kultu religijnego w regionie. Znajduje się pod adresem Ziempniów 87, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców i turystów odwiedzających okolicę.

2. Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego - dane kontaktowe

Jeśli chodzi o dane kontaktowe, parafia Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie udostępnia numer telefonu 177741291 oraz adres e-mail [email protected]. Dzięki temu wierni mogą skontaktować się z parafią w przypadku pytań, potrzeby duchowej opieki lub informacji na temat planowanych wydarzeń.

3. Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego w Ziempniowie regularnie odprawia msze święte, zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Msze święte w niedziele i święta odbywają się o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. Natomiast w dni powszednie msze święte odprawiane są o godzinie 18:00. Dzięki temu wierni mają możliwość uczestniczenia w nabożeństwach w dogodnych dla siebie terminach.

4. Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego - terminy spowiedzi świętych

Ważnym elementem życia religijnego jest również sakrament spowiedzi świętej. Parafia Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie udostępnia regularne terminy spowiedzi, aby wierni mogli oczyszczać swoje dusze i przygotowywać się do przyjęcia Komunii Świętej. Terminy spowiedzi świętych w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie to: w soboty od godziny 16:00 do 17:00 oraz przed każdą Mszą Świętą.

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie to nie tylko miejsce kultu, ale również ważny element lokalnej historii i dziedzictwa kulturowego. Jego architektura i wystrój wnętrza zachwycają swoją pięknem i bogactwem detali. Warto odwiedzić ten kościół nie tylko ze względów religijnych, ale również ze względu na jego wartość artystyczną.

Parafia Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie organizuje również różnego rodzaju wydarzenia i spotkania dla wiernych, takie jak rekolekcje, koncerty chóralne czy spotkania modlitewne. Dzięki temu parafia staje się centrum życia społeczności lokalnej, integrując wiernych i dając im możliwość pogłębiania swojej wiary.

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Ziempniowie to miejsce, które warto odwiedzić zarówno dla duchowego wzmocnienia, jak i dla czerpania inspiracji z piękna sakralnej architektury. Dzięki dogodnym godzinom mszy świętych i terminom spowiedzi, wierni mają możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu parafii i rozwijania swojej duchowości.

Mapa dojazdu

Informator

Czy post obowiązuje kobiety w ciąży? Czy post obowiązuje kobiety w ciąży?
W Kościele katolickim post obowiązuje w Środę Popielcową oraz w Wielki Piątek wszystkich wiernych, którzy znajdują się pomiędzy 18 a 60 rokiem życia. Wszystkich, czyli kobiety w ciąży również. Nakaz przestrzegania postu ścisłego, a także wstrzemię...
Czym są grzechy wołające o pomstę do nieba? Co to jest grzech sodomski? Czym są grzechy wołające o pomstę do nieba? Co to jest grzech sodomski?
W teologii moralnej Kościoła cztery grzechy zostały uznane za wyjątkowo ciężkie, szkodliwe i niegodziwe: grzech umyślnego zabójstwa, grzech sodomski, uciskanie ubogich, wdów i sierot oraz zatrzymanie zapłaty sługom i najemnikom. Za Pismem Świętym ...
Gdzie można odprawiać Mszę Święta? Gdzie można odprawiać Mszę Święta?
Czy przepisy liturgiczne zezwalają na celebrację Mszy Św. poza budynkiem kościoła? Gdzie jeszcze można ją odprawiać? Jakie są kryteria wyboru miejsca do sprawowania Eucharystii? Odpowiedzi na nurtujące nas pytania znajdziemy w Kodeksie Prawa Kanon...
Kalendarz liturgiczny, rok liturgiczny - co to jest, ile trwa? Kalendarz liturgiczny, rok liturgiczny - co to jest, ile trwa?
W Polsce i w zdecydowanej większości krajów Europy obowiązuje kalendarz gregoriański. Na jego podstawie rok świecki składa się z 12 miesięcy, 52 tygodni i 365/366 dni. Dokładnie tyle samo trwa rok liturgiczny w religii katolickiej. Cykle te nie są...
Post eucharystyczny. Czy przed i po komunii świętej można jeść? Post eucharystyczny. Czy przed i po komunii świętej można jeść?
Zgodnie z prawem obowiązującym w Kościele katolickim na godzinę przed przyjęciem Komunii świętej należy powstrzymać się od spożywania pokarmów oraz od picia napojów (przy czym można pić wodę i zażywać lekarstwa). Ten krótki post nazywany jest post...
Czy spowiedź powszechna jest ważna? Czy spowiedź powszechna jest ważna?
Czy spowiedź powszechna jest ważna? Jak najbardziej. Pełni jednak zupełnie inną rolę niż spowiedź indywidualna i w żadnym razie nie może jej zastąpić. W Kościele rzymskokatolickim spowiedź powszechna stanowi element mszy świętej i jako taka należy...
Zobacz więcej

Msze Święte w okolicy Kościół Podwyżenia Krzyża Świętego

Msze Ziempniów Msze Czermin Msze Trzciana Msze Ruszcza Msze Zgórsko Msze Zabrnie Msze Połaniec Msze Zborówek

Msze święte w kościele Podwyżenia Krzyża Świętego w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie