Twoje położenie: ustalam... ustal lokalizację | wprowadź adres

Kościół Św. Michała Archanioła, Wińsko

Adres: Kościelna 4, Wińsko
Adres:
Kościelna 4, Wińsko
+48 71 389 80 81 Zadzwoń [email protected] [email protected] Zobacz na mapie Wyznacz trasę Zgłoś błąd na stronie

Msze święte w parafii Św. Michała Archanioła, Wińsko

NIEDZIELE I ŚWIĘTA DNI POWSZEDNIE

MSZE NIEDZIELE I ŚWIĘTA - Kościół Św. Michała Archanioła, Wińsko

godz. 8:00, 10:00, 12:00

MSZE DNI POWSZEDNIE - Kościół Św. Michała Archanioła, Wińsko

godz. 18:00 (w okresie zimowym o godz. 17:00)

1. Kościół Św. Michała Archanioła - dokładny adres

Kościół Św. Michała Archanioła w miejscowości Wińsko jest jednym z najważniejszych zabytków tego regionu. Znajduje się on przy ulicy Kościelnej 4, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających to urokliwe miasteczko.

2. Kościół Św. Michała Archanioła - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z parafią Kościoła Św. Michała Archanioła, można skorzystać z numeru telefonu 713898081 lub wysłać wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Pracownicy parafii są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i udzielić wszelkich informacji dotyczących kościoła oraz życia parafialnego.

3. Kościół Św. Michała Archanioła - godziny mszy świętych w parafii (w niedziele i święta oraz w dni powszednie)

W Kościele Św. Michała Archanioła odbywają się regularne msze święte, zarówno w niedziele i święta, jak i w dni powszednie. Msze święte w niedziele odprawiane są o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. Natomiast w dni powszednie msze święte odbywają się o godzinie 7:00 i 18:00. Dzięki temu, wierni mają możliwość uczestniczenia we mszach świętych o różnych porach dnia, co jest bardzo wygodne dla osób pracujących lub uczących się.

4. Kościół Św. Michała Archanioła - terminy spowiedzi świętych

Ważnym elementem życia religijnego jest również sakrament spowiedzi świętej. Parafia Kościoła Św. Michała Archanioła organizuje regularne terminy spowiedzi, aby wierni mogli skorzystać z tego sakramentu. Terminy spowiedzi są ogłaszane na stronie internetowej parafii oraz na tablicy ogłoszeń przy kościele. Dzięki temu, wierni mają możliwość przygotowania się do sakramentu pojednania i oczyszczenia swojej duszy.

Kościół Św. Michała Archanioła w Wińsku to miejsce, które przyciąga zarówno wiernych, jak i miłośników sztuki sakralnej. Jego piękna architektura oraz bogate wnętrze zachwycają odwiedzających. Warto zwrócić uwagę na piękne witraże, rzeźby oraz malowidła, które zdobią wnętrze kościoła. To miejsce, które emanuje spokojem i duchową atmosferą, sprzyjającą modlitwie i refleksji.

Kościół Św. Michała Archanioła w Wińsku jest również ważnym ośrodkiem życia parafialnego. Oprócz regularnych mszy świętych, w kościele odbywają się również różnego rodzaju nabożeństwa, koncerty organowe oraz spotkania parafialne. Parafia angażuje się również w działalność charytatywną, organizując zbiórki na rzecz potrzebujących oraz udzielając pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej.

Wizyta w Kościele Św. Michała Archanioła w Wińsku to nie tylko okazja do modlitwy, ale również możliwość poznania historii tego miejsca oraz kultury religijnej. To miejsce, które warto odwiedzić zarówno dla duchowego wzmocnienia, jak i dla czerpania inspiracji z piękna sztuki sakralnej.

Mapa dojazdu

Informator

Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną? Czy Msza w sobotę zastępuje niedzielną?
Każdy katolik zobowiązany jest do udziału w niedzielnej Eucharystii, nie wszyscy jednak pojawiają się tego dnia w kościele. Powodów nieobecności na Mszy Świętej może być nieskończenie wiele. Czasami ta absencja wynika z lenistwa i zaniedbania, ale...
Kto może zostać katechetą? Kto może zostać katechetą?
Zgodnie z konkordatem zawartym pomiędzy Stolicą Apostolską i Polską w 1993 r. nauczyciele religii muszą posiadać stosowne upoważnienie (miss canonica) od biskupa diecezjalnego, aby móc uczyć w szkole (mówi o tym art. 12 ust. 3). W tej samej ustawi...
Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu? Czy ksiądz może być chrzestnym lub świadkiem na ślubie czy bierzmowaniu?
Obowiązujące w Kościele katolickim prawo kanoniczne nie zabrania duchownym pełnienia funkcji chrzestnego tudzież świadka.Tym samym ksiądz może być zarówno rodzicem chrzestnym, jak i świadkiem bierzmowania bądź świadkiem na ślubie, o ile zakazu peł...
Różaniec online Różaniec online
Z różańcem nieodzownie kojarzy się październik - miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. W tym czasie w kościołach w Polsce i na świecie wierni gromadzą się, aby wspólnie odmawiać modlitwę różańcową. Co ważne - różaniec powinniśmy odmawiać nie ...
Czy po spowiedzi trzeba przyjąć komunię? Czy po spowiedzi trzeba przyjąć komunię?
Czy po spowiedzi trzeba przyjąć komunię? Nie trzeba, ale jak najbardziej można. Zakończona rozgrzeszeniem spowiedź nie zobowiązuje nas do przyjęcia komunii świętej, ale daje nam taką możliwość. Przypominamy bowiem, że zgodnie z prawem kanonicznym:...
Tajemnica spowiedzi - na czym polega, czy zawsze obowiązuje? Tajemnica spowiedzi - na czym polega, czy zawsze obowiązuje?
W Kościele katolickim szafarza sakramentu pokuty obowiązuje bezwzględna tajemnica sakramentalna. Spowiednik nie może zatem nikomu wyjawić grzechów penitenta.Zgodnie z prawem kościelnym tajemnica sakramentalna nie podlega dyskusji – obowiązuje abso...
Zobacz więcej

Msze Święte w okolicy Kościół Św. Michała Archanioła

Msze Konary Msze Krzelów Msze Jemielno Msze Głębowice Msze Wąsosz Msze Barkowo Msze Pobiel Msze Ścinawa

Msze święte w kościele Św. Michała Archanioła w niedziele i dni powszednie, Parafia, mapa, godziny, adres i telefon

Zgłoś błąd na stronie